Znate li koja je tvornica pom plastičnih loptica dobra?to smo mi =Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd
Pa zašto smo to mi? dopustite da vam se predstavimo kao u nastavku
Proizvođač POM plastičnih loptica: Što zapravo odlučuje o tome hoće li lopta od acetala raditi
Dva kupca mogu naručiti istu rečenicu - "10 mm POM ball" - i dobiti dijelove koji se potpuno drugačije ponašaju u istoj pumpi. Razlika nije u obitelji polimera. Četiri su odluke koje se donose prije oblikovanja prve lopte: koji POM, koja klasa spoja, koja klasa tolerancije i koja mjera se piše u izvješću.
Proizvodimo čvrste plastične lopte od POM-a (acetal, Delrin) uz PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS i akril, iz dvije tvornice u provincijama Henan i Shandong. To je ono čega se držimo na POM-u.
"POM" pokriva dva različita polimera, a izbor mijenja ponašanje lopte pri servisu.
Vlasništvo
POM-C (kopolimer)
POM-H (homopolimer, npr. Delrin)
Gustoća
~1,41 g/cm³
~1,42 g/cm³
Temperatura topljenja
~166 stupnjeva
~175 stupnjeva
Vlačna čvrstoća
~60–67 MPa
~72–76 MPa
Krutost i otpornost na puzanje
Dobro
viši
Upijanje vode (24 h)
~0.05%
~0.25–0.39%
Otpornost na vruću vodu, paru i slabe lužine
Bolje
Donji
Poroznost-centralne linije u debelim dijelovima
Manji rizik
Veći rizik
Tipično najbolje pristaje
Pumpe i tijela ventila, vlažni ili alkalni rad, opće precizne kuglice
Veće opterećenje, veća krutost, suhi{0}}položaj ležaja i čahure
Homopolimer POM je više kristalan, što daje snagu, krutost i otpornost na puzanje. Kopolimer POM mijenja malo toga za širi prozor obrade, bolju hidrolitičku stabilnost i manji rizik od unutarnje poroznosti u središtu deblje lopte.
Za losion-pumpicu ili okidač-kuglicu za provjeru raspršivača, ta trgovina gotovo uvijek pada na POM-C.Napunjen dozator može mjesecima stajati na polici. POM-C upijanje vode od 0,05% tijekom 24 sata na 23 stupnja znači da lopta ne bubri dovoljno da se veže u svom sjedištu, a hidrolitička stabilnost kopolimera preživljava proizvod koji može biti na bazi vode-ili blago alkalni. Prednost homopolimera u vlačnoj čvrstoći se ne koristi u tom sjedištu.
Gornje brojke tipični su objavljeni podaci za ove dvije obitelji polimera - POM-C vrijednosti iz podatkovne tablice Ensinger TECAFORM AH (DIN EN ISO ispitne metode), vrijednosti homopolimera iz podatkovnih tablica DuPont Delrin i objavljeni usporedni podaci acetala. Ispitni standardi i geometrija uzorka razlikuju se od izvora do izvora, stoga uvijek provjerite prema tablici s podacima o određenom stupnju koji se lijeva. Odabir razreda, a ne obiteljski odabir, broj je koji se isporučuje.
Naša tvornica Pom Plastic Ball
01.
Druga odluka: stupanj spoja, ne samo polimera
Unutar jedne obitelji, vrste se razlikuju po viskoznosti i paketu aditiva, a razlike se očituju na podu radionice.
Kuglica od 3/16" za losion-servis pumpe obično se oblikuje od određenog stupnja acetala - FG500P u našoj proizvodnji za tu dužnost - održava se na ±0,02 mm i teži otprilike 0,079 g po komadu pri toj nazivnoj veličini. Zamjena generičkog acetala za određeni stupanj jedan je od najčešćih uzroka serije koja prolazi dimenzijsku inspekciju i još uvijek ne uspijeva na terenu, jer viskoznost određuje kako se kalup puni i gdje završava unutarnje naprezanje materijala.
Zatražite ocjenu po imenu u ponudi."POM" na ponudi nije specifikacija.
02.
Treća odluka: klasa tolerancije koju sklop zapravo treba
Ne treba svaka pozicija G0, a plaćanje za G0 gdje je G2 dovoljan je bačen novac. Tri pozicije čine većinu našeg POM volumena:
Kuglice za provjeru pumpe i prskalice- 3/16" (4,763 mm), ±0,02 mm, obično G1. Završna obrada površine ima jednaku težinu kao i promjer ovdje: kuglica unutar svoje tolerancije promjera s hrapavom površinom neprekidno curi pored sjedala.
Teleskopski klizni elementi ladica- 3.90, 3,91, 3,92, 3,94, 3,96, 4,70, 4,74, 4,75 i 4,762 mm, isporučuju se odvojeni na G0 do G2. Koraci od 0,02 mm su namjerni: proizvođači klizača postavljaju razmak tračnica izravno od nominalnog promjera, tako da dobavljač koji može držati usku stepenicu dopušta dizajneru klizača podešavanje razmaka umjesto da ga apsorbira vlastitom tolerancijom tračnice.
Kuglice za brtvljenje ventila- 3 mm do 25 mm na G0 do G2, gdje zaokruženost i hrapavost površine prevladavaju jer se brtvena traka formira na mjestu gdje se lopta susreće s konusom sjedala.
Ocjene se kreću od G0 do G3 u našem POM asortimanu, što odgovara toleranciji promjera od ±0,01 mm do ±0,05 mm. Promjeri po narudžbi od 0,8 mm do 100 mm izrađuju se prema crtežu
Četvrta odluka: što se mjeri, a što zapisuje
Sam promjer je slaba garancija. Lopta može sjediti unutar svoje tolerancije promjera i još uvijek biti izvan okruglog oblika, što se pojavljuje nizvodno kao zaglavljivanje u klizaču ili curenje na sjedištu. Svaka serija POM-a koju šaljemo uzorkuje se u skladu s planom kontrole i izvješćuje o šest parametara:
Promjer- u odnosu na nazivnu i klasu tolerancije
Oblina- odstupanje od prave sfere, parametar koji predviđa brtvljenje sjedala
Valovitost- samo mjerenje promjera neće uhvatiti
Hrapavost površine- parametar koji upravlja stopom curenja iza kontrolne kuglice
Od-od-varijacija veličine lota- odgovara li kuglica broj 5000 kuglici broj 50
Tvrdoća- potvrda da oblikovani materijal odgovara navedenom stupnju
Potvrda o ispitivanju koja navodi ovih šest vrijednosti šalje se s robom. Prije -proizvodnog uzorka odobren je prije početka masovne proizvodnje, a konačna inspekcija je dovršena prije otpreme.
Gdje obrada odlučuje o ishodu
Moulding približava loptu. Brušenjem postaje okruglo.
POM kuglice se oblikuju ili strojno obrađuju do gotovo-neto veličine, a zatim prolaze kroz sekundarno precizno brušenje i poliranje. Razlozi su specifični za materijal: POM ima visok koeficijent toplinske ekspanzije za kruti polimer i kristalnu strukturu koja se nastavlja mijenjati nakon otvaranja kalupa, tako da oblikovana kugla koja mjeri točne mjere na dan proizvodnje neće nužno imati točne mjere nakon što se stabilizira. Mljevenje nakon stabilizacije uklanja tu varijablu.
Debeli dijelovi su drugi razlog. Posebno je homopolimer POM sklon poroznosti sredi-linije kako se debljina presjeka povećava, a praznina skupljanja u središtu kuglice nevidljiva je na dimenzionalnom izvješću, dok potkopava kompresijsko ponašanje kuglice. Mljevenje na veličinu nakon što se materijal slegne, s korakom pregleda kojim se traže unutarnji nedostaci, način je na koji se upravlja tim rizikom.
Naknadna-obrada izvodi se na čvrstom tijelu. Bušenje, narezivanje navoja, urezivanje utora, skošenje i ravno glodanje prihvatljivi su na POM kuglicama, a za razliku od šuplje kugle, strojno obrađeno područje zadržava svoju središnju potporu.
Gdje je POM pogrešan odgovor
Redovito odbijamo narudžbe POM-a, jer kuglica koja zakaže u kupčevom ventilu košta obje strane više nego što narudžba vrijedi. Četiri provjere to rješavaju:
Jake kiseline, klor ili jake lužine- POM se razgrađuje. Navedite PP ili PTFE.
Kontinuirana usluga iznad 100 stupnjeva- POM ima ocjenu od 100 stupnjeva dugoročno i 140 stupnjeva kratkoročno, s temperaturom taljenja od 166 stupnjeva za kopolimer. PTFE pokriva −180 stupnjeva do +250 stupnjeva.
Lopta mora lebdjeti- aritmetika, a ne mišljenje. PP pri ~0,905 g/cm³ i HDPE pri 0,94–0,97 g/cm³ plutaju u vodi; POM na ~1,41 g/cm³ ne.
Opterećenje po kuglici premašuje tlačnu čvrstoću polimera- Tlačna čvrstoća POM-a je 68 MPa pri 5% deformacije (POM-C podatkovne tablice vrijednosti: 20 MPa pri 1%, 35 MPa pri 2%, 68 MPa pri 5%). Osim toga, odgovor je čelična kugla, a ne čvršća plastika.
Ako aplikacija zahtijeva drugačiji materijal, mi to kažemo i navodimo alternativu od istih biljaka.
Tvrdnja po kojoj smo spremni suditi
Nećemo vam reći da proizvodimo najbolje POM plastične lopte na svijetu. Reći ćemo vam što točno mjeriti, a zatim ćemo vam prepustiti mjerenje.
Dajte nam aplikaciju, medij, temperaturu i toleranciju. Reći ćemo vam je li POM-C ili POM-H ispravan, navesti kvalitetu spoja, navesti klasu tolerancije i poslati uzorak za testiranje u vlastitom tijelu ventila prije nego što naručite. Ako je konkurentska lopta bolja u vašem hardveru, niste izgubili ništa osim tereta.
To je jedina verzija "besta" koja preživi kontakt s proizvodnom trakom.
Besplatni uzorci, 2-3 dana, preuzimanje tereta. Uzorci prije alata, svaki put.
Kapacitet i dokumentacija
Proizvodnja se odvija u dva pogona - u provinciji Henan, koja pokriva 10.000 m² s više od 200 strojeva, i provinciji Shandong, koja pokriva 5.000 m² s više od 50 strojeva, otprilike 15.000 m² kombiniranog proizvodnog prostora. Dva mjesta mogu preuzeti posao jedno od drugoga, tako da puna linija ne pomiče datum isporuke.
Proizvodna baza datira iz 2004. u Ningyang, Shandong. Tri entiteta djeluju zajedno: Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd (proizvodnja, 2004.), Taian Xinxin Import & Export Co., Ltd (izvoz, 2012.) i Henan Scole Industry And Trade Co., Ltd (proizvodnja i trgovina, 2016.).
Uobičajene veličine POM-a drže se u tvorničkim zalihama i šalju se otprilike četiri dana nakon plaćanja. Prilagođene veličine i materijali traju 15-30 dana. Minimalna količina za narudžbu počinje od 100 komada za redovne veličine. Tvornica posjeduje ISO certifikat, a njegove plastične kuglice dodatno posjeduju FDA certifikat; Prijavljeno je da su PTFE kuglice prošle EU REACH testiranje.
Uvjeti plaćanja uključuju T/T, L/C, Trade Assurance, PayPal i Western Union. Luke utovara uključuju Qingdao, Shanghai i Ningbo.
FAQ
Jeste li proizvođač POM plastičnih loptica ili trgovačko poduzeće?
Proizvođač. Proizvodnja se odvija u dva pogona: u provinciji Henan (10 000 m², 200+ strojeva) i provinciji Shandong (5 000 m², 50+ strojeva).
Koja je razlika između POM-C i POM-H?
POM-C je kopolimer: nešto niža gustoća i vlačna čvrstoća, bolja otpornost na vruću vodu i slabe lužine i manji rizik od poroznosti sredi-linije u debljim dijelovima. POM-H je homopolimer: veća gustoća, krutost, vlačna čvrstoća i otpornost na puzanje, s boljim performansama pod trajnim opterećenjem u suhom radu. Za nepovratne kuglice pumpe i ventila obično navodimo POM-C.
Koju vrstu POM-a koristite za losione?
FG500P, držan na ±0,02 mm pri nominalnom promjeru od 3/16" (4,763 mm), težine približno 0,079 g po komadu. Ocjena je potvrđena u ponudi.
Kakvu toleranciju može imati POM plastična lopta?
G0–G3, što odgovara ±0,01 mm do ±0,05 mm ovisno o promjeru. Prilagođene strože tolerancije mogu se navesti u odnosu na crtež.
Koje veličine proizvodite u POM-u?
0,8 mm do 100 mm, uključujući prilagođene promjere. Identična zaliha u drugim materijalima dostupna je do 200 mm u PTFE-u.
Što se prijavljuje uz svaku seriju?
Potvrda o ispitivanju koja navodi nazivni promjer, toleranciju promjera, zaobljenost, valovitost, hrapavost, varijacije veličine serije do -serije i tvrdoću.
Dobavljate li uzorke prije narudžbe?
Da. Uzorci su besplatni s prijevozom o trošku kupca, uz rok isporuke od 2-3 dana. Prilagođene veličine se uzorkuju i odobravaju prije masovne proizvodnje.
Obrađujete li POM kuglice?
Da - bušenje, narezivanje navoja, urezivanje, skošenje i ravno glodanje, sve se izvodi na čvrstom tijelu.
Koja je minimalna količina narudžbe i vrijeme isporuke?
MOQ od 100 komada za redovne veličine. Veličine zaliha isporučuju se za otprilike četiri dana; izrada po narudžbi traje 15-30 dana.
Na koja tržišta izvozite?
Sjedinjene Države, Njemačka, Francuska, Ujedinjeno Kraljevstvo, Italija, Belgija, Španjolska, Brazil, Tajland, Vijetnam, Saudijska Arabija i Poljska, između ostalih.
O NAMA
Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd započeo je proizvodnju loptica u Ningyangu, Shandong 2004. Grupa danas proizvodi čvrste plastične lopte (POM, PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS, akril), čelične kuglice presvučene plastikom, kuglice od nehrđajućeg čelika, staklene kuglice, keramičke kuglice, volfram karbid kuglice, aluminijske kuglice, kuglice od mesinga i bakra, šuplje plastične kuglice i mediji za prevrtanje od nehrđajućeg čelika iz dva pogona u provincijama Henan i Shandong, Kina.
Adresa tvornice: okrug Xiangfu, grad Kaifeng, provincija Henan, Kina.
Email:info@xxballs.com
WhatsApp/telefon:+86 186 0548 6984 (Kerry)
Web stranica:https://www.pomplasticball.com/solid-plastična-lopta/pom-plastična-lopta/